
Wigilia dla wolontariuszek
Wspólna wigilia wolontariuszek POLKI i zaproszonych gości, która odbyła się 13 grudnia, stała się już naszą coroczną tradycją. To niezwykłe wydarzenie gromadzi nas wszystkie przy wspólnym stole.
W trakcie kolacji (na którą składały się typowe polskie potrawy świąteczne i wypieki, przygotowane osobiście przez wolontariuszki) miałyśmy okazję spędzić wspólnie czas i poznać się lepiej nawzajem.
W atmosferze pełnej ciepła i wzajemnej życzliwości wspominałyśmy mijający rok. Jak wynika z naszego podsumowania, okazał się on nadzwyczaj bogaty zarówno w wydarzenia, które organizowałyśmy, jak i w nagrody, które zostały nam przyznane.
Nie zabrakło także prezentów, wspólnych śpiewów, zdjęć i planów na przyszłość. Spotkania takie jak to sprzyjają wzajemnej integracji i na długo pozostają w naszej pamięci.
Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się w jeszcze liczniejszym gronie.














