
1 września 2023
Pierwsze spotkania po wakacyjnej przerwie!
Pierwsze spotkanie nowego sezonu w POLCE lokalizacja Segbroek już za nami.
Zaczęło się od Taalcafe i konwersacji powakacyjnych (uwielbiamy Wasze konsekwentne podejście do nauki języka niderlandzkiego!!!). Następnie przyszedł czas na Hatha Jogę pod okiem Anny Stawiarskiej, a już na koniec, całkiem spontanicznie i nieformalnie, odbyło się też posiedzenie członków naszego Klubu Książki ( tak dużo książek, tak mało czasu!)
Cieszymy się ogromnie, że o nas nie zapomnieliście!
Serdecznie zapraszamy Was na kolejne spotkania w dzielnicach: Segbroek oraz Laak (sprawdźcie kalendarz wydarzeń!).


