
13:00 uur
Boekpresentatie van Kamila de Jager-Andrukiewicz: „Nederland zonder geheimen!”
Met veel plezier nodigen we je uit voor een bijzonder evenement – de première van het boek „Nederland zonder geheimen! Cultuur, gewoonten en tradities” van Kamila de Jager-Andrukiewicz – een Poolse juriste, ambtenaar en promotor van kennis over Nederland, die al jaren in Den Haag woont.
Op het programma staan:
- Speciale gasten:
Ewa Niepokulczycka – Poolse auteur die schrijft en woont in Nederland
Ewa Pepper – gerenommeerde Poolse violiste, die het publiek zal betoveren met een liveconcert vol Nederlandse muziek.
- Presentatie:
“De eerste cultuurshock – vreemde en grappige Nederlandse gewoonten” – een korte, kleurrijke reis door het dagelijkse leven in Nederland vanuit het perspectief van een migrant – over alles wat verrast, aan het lachen maakt of verbaast bij een eerste kennismaking met de Nederlandse cultuur.
- Gesprek met de auteurs:
Kamila de Jager-Andrukiewicz en Ewa Niepokulczycka gaan in gesprek over schrijven, migratie, cultuur en de Nederlandse taal.
Tijdens het evenement kun je het boek kopen tegen een speciale prijs en kan de auteur het boek voor je signeren als je dat leuk vindt.
Onder het genot van iets lekkers is er tijd voor gesprekken, het uitwisselen van ervaringen en natuurlijk voor een paar gezamenlijke foto’s!
Toegang gratis. Inschrijven via de link:
https://book.stripe.com/6oU8wP3P4do377abd6fYY0x
Zaterdag 12 juli om 13.00 uur
Locatie Laak: VrouwenBuurtLab, Van Meursstraat 1, Den Haag